Forever
[url=http://www.mclista.pl/5233][img]http://www.mclista.pl/pliki/5233/4.png[/img][/url]

Nie jesteś zalogowany na forum.

#1 2015-03-21 16:10:57

MasteerPL
Użytkownik
Dołączył: 2015-03-21
Liczba postów: 1
Windows 8.1Chrome 41.0.2272.89

Rekrutacja MasteerPL

Imię:Nikodem
Nazwisko: Mędrecki
Wiek [minimum 13+]:14
Opisz siebie [minimum 6 zdań, bez nich podanie jest oceniane na minus]:gram w minecrafta od wersji bety i szkole się w alchemij i czerwonych poszkach . mam kanał na yt . buduje potężne budowle i mam skeype .  [sred])
Co lubisz w sobie najbardziej?: Nie jestem samokrytyką szczerze jestem sympatyczny i pomocny .
Czego nie lubisz w sobie najbardziej?: czasem jak mnie poniesie mogę być wredny .
Co lubisz robić najbardziej?: moją pasą jest sport (nie wiem po co wam to jest potżebne)
Czego nienawidzisz robić?: moją piętom ahillesa jest polski (dysleksja)
Jak zachowujesz się w stosunku do nowo poznanych ludzi? staram siępokazać z jak najlepszej strony .
Czy używasz na co dzień wulgarnych słów?: nie , wcale nie używam (raz na miesiąc) nawet nie .
Postać w grze, na serwerze zielono czarny skin jak kosmitek ale czasem nie widać bo mam troche problemy z netem i to na zyczu
Nick w grze:MasteerPL
Czy posiadasz konto Premium:N I E (będę miał)
Ile grasz na Naszych serwerach?:od 3 wersij
Dlaczego chcesz zostać Pomocnikiem? [conajmniej 5 zdań]: jak już mówiłem lubię pomagać i znam się bardzo też na tej grze ale niezbyt znam komendy (naucze się)
Co rozumiesz poprzez słowo [Pomocnik]?: osoba która niesie i pomaga osobą w potrzebuje lub dopiero zaczyna grę
Do jakiej rangi zmierzasz?:nie wymaagam admina bo bym nie ogarną tego wszystkiego ale wciąż się doskonale i próbuję .
Co robisz, jeżeli nie zgadzasz się z decyzją wyższego rangą administratora?:Szczerze? to nie zastanawiałam się nad tym. niezbyt rozumiem pytanie [dblpt]( jakby dawali to bym wzioł ale niezbyt wiele to by dało ponieważ nie znam się na komendach
Kto według Ciebie nie zasługuje na obecnie posiadaną rangę? Dlaczego?: każdy jest równy ale jeśli ktoś się zachowuje nie odpowiedzialnie to bym go nie uchonorował
Kto według Ciebie zasługuje na awans? Dlaczego:? osoba kurturalna z entuzjazmem który ma czas na szkoła (prace) i komputer
Twoja obecna ranga na serwerze: na jednym serwerze mam admina
Czy kiedykolwiek miałeś bana na serwerze,:? nie zdażyło mi sięale chyba kicka miałem NIE NA TYM
Czy kiedykolwiek dostałeś bana na jakimś innym serwerze MC, jeśli tak to za co, czy uważasz tego bana za sprawiedliwy? :Nigdy nie wchodze zaczęsto na serwer a bana nie dostałem jeszcze
Wymień Administrację serwera :
1Moderator:.....................Nie
2KidAdmin:......................Znam
3Admin:..........................Przepraszam
4HeadAdmin:...................Was
5Wlascicel:......................Wszystkich
Inne
Dlaczego zagrałeś w Minecraft'a?:ta gra mnie zafascynowała
Co motywuje Cię do dalszej gry?:ciąłe aktułalizacje i nowe biomy do otkrycia
Podaj wersję Minecrafta od której grasz: 1.8 beta chyba
Od kiedy grasz w Minecrafta: od 1 klasy podstawówki lub wcześniej jestem w 1 gimnazjum dla porównania
Czy pomagasz na serwerze? Jeśli tak, to w jaki sposób: jestem bódowniczym i na serwerach na których długo gram dam troche zł esemesem
Czy używasz na serwerze wulgarnych słów?:NIE
Ile spędzasz dziennie czasu przed komputerem?: 1-5h
Czy posiadasz TeamSpeak3?: nie
Jeżeli masz TeamSpeak3, czy korzystasz z niego?:nie
Jaki masz nick na TS3?:nie wiem co to [dblpt]P
Czy masz możliwość wspomóc serwer finansowo, jeśli tak to w jaki sposób - SMS, przelew, paypal, btc?: SMS I PAYCART
Dlaczego mamy wybrać akurat Ciebie?:jestem rozważny i uczynny
Kontakt
GG:nie mam
SKYPE[obowiązkowe]:MasteerPL Nikodem Mędrecki
TS:nie wiem co to [dblpt]P
FORUM:jakie ?
E-MAIL:MasteerPL@o2.pl

Offline

#2 2015-03-22 20:13:49

Mr_KsenoN
Administrator
Dołączył: 2015-02-06
Liczba postów: 17
Windows 7Opera 12.14

Odp: Rekrutacja MasteerPL

na nie ---

Offline

Użytkowników czytających ten temat: 0, gości: 1
[Bot] ClaudeBot

Stopka

Forum oparte na FluxBB

Darmowe Forum
skic - btm - vmzk-podmiejska - pomocdlaklas1 - cara