Forever
[url=http://www.mclista.pl/5233][img]http://www.mclista.pl/pliki/5233/4.png[/img][/url]

Nie jesteś zalogowany na forum.

#1 2015-03-21 19:21:33

DodekXDDD
Użytkownik
Dołączył: 2015-03-21
Liczba postów: 2
Windows 7Firefox 36.0

Rekrutacja na pomocnika DodekXDDD

Na Pomocnika
Imię:Dominik
Nazwisko:(dane osobowe)
Wiek [minimum 13+]:13
Opisz siebie [minimum 6 zdań, bez nich podanie jest oceniane na minus]:W Minecrafta gram od ostatniej Alphy. Jestem Youtuberem. Wiem dużo o Minecraft i bardzo interesuję się tą grą. Gram w piłkę nożną i często uprawiam sport [dblpt]) Minecraft to moja ulubiona gra, gdyż można w niej wiele zrobić [dblpt]) Jestem człowiekiem nastawionym do życia dobrze, ale czasami wyrażam po prostu prawdę, a nie kłamię.
Co lubisz w sobie najbardziej?: Szczerze? Nie wiem. Nie jestem człowiekiem tak jakby egoistycznym, żebym mówił o sobie same dobre rzeczy.
Czego nie lubisz w sobie najbardziej?: Nie wiem. Oczywiście nie mówię, że jestem idealny, ale no tak [dblpt])
Co lubisz robić najbardziej?: Grać w piłkę nożną i w Minecraft.
Czego nienawidzisz robić?: Uczyć się.
Jak zachowujesz się w stosunku do nowo poznanych ludzi? Próbuję ich poznać bardziej, ponieważ może ktoś być niewierny.
Czy używasz na co dzień wulgarnych słów?: Nie, ponieważ uważam to za totalne głupstwo [dblpt])

Postać w grze, na serwerze
Nick w grze: DodekXDDD
Czy posiadasz konto Premium:TAK
Ile grasz na Naszych serwerach?: Nie za dużo ;/
Dlaczego chcesz zostać Pomocnikiem? [conajmniej 5 zdań]: Chcę zostać Pomocnikiem, ponieważ chciałbym pomóc administracji. Chciałbym też robić Trolle na mój kanał na YT. Wasz serwer ogólnie jest wyjątkowy, bo panuje na nim miła atmosfera.
Co rozumiesz poprzez słowo [Pomocnik]?: Pomocnik - jest to człowiek, który komuś pomaga np. Administratorowi w budowie czegoś itp.
Do jakiej rangi zmierzasz?: Wystarczy pomocnik [dblpt]D
Co robisz, jeżeli nie zgadzasz się z decyzją wyższego rangą administratora?: Zawsze się zgadzam, chyba że jest to głupstwo [dblpt])
Kto według Ciebie nie zasługuje na obecnie posiadaną rangę? Dlaczego?: Nikt, bo tak
Kto według Ciebie zasługuje na awans? Dlaczego:? Nie wiem, nie znam Administracji.
Twoja obecna ranga na serwerze: Gracz
Czy kiedykolwiek miałeś bana na serwerze,:? Nie.
Czy kiedykolwiek dostałeś bana na jakimś innym serwerze MC, jeśli tak to za co, czy uważasz tego bana za sprawiedliwy?: Nie słusznie za niby huzuni
Wymień Administrację serwera
1Moderator: BlackAngel6
2KidAdmin: Patryko160
3Admin: Misix12
4HeadAdmin: Voltaire_PL
5Wlascicel: Mr_KsenoN

Inne
Dlaczego zagrałeś w Minecraft'a?: Brat mi go polecił [dblpt]P
Co motywuje Cię do dalszej gry?: Update.
Podaj wersję Minecrafta od której grasz:Alpha 1.2.6
Od kiedy grasz w Minecrafta: 4/5 Lat
Czy pomagasz na serwerze? Jeśli tak, to w jaki sposób: Nie wiem
Czy używasz na serwerze wulgarnych słów?: Nie [dblpt])
Ile spędzasz dziennie czasu przed komputerem?: Średnio 5 h
Czy posiadasz TeamSpeak3?: Tak
Jeżeli masz TeamSpeak3, czy korzystasz z niego?: Czasami
Jaki masz nick na TS3?: Dodner
Czy masz możliwość wspomóc serwer finansowo, jeśli tak to w jaki sposób - SMS, przelew, paypal, btc?: Czasami jak coś PSC
Dlaczego mamy wybrać akurat Ciebie?: Chciałbym, żebyście mnie wybrali, ponieważ mam ogromne doświadczenie, długo gram w Minecrafta i po prostu lubię wasz serwer [dblpt])

Kontakt
GG: -
SKYPE[obowiązkowe]: dodnor1
TS: Nie wchodzę na serwerowy a ogólnie to Dodner (mogę wchodzić)
FORUM:?
E-MAIL: dodek00@tlen.pl

Wiadomość dodana po 33 min 13 s:
A jeszcze Admin Wika

Offline

#2 2015-03-22 18:58:47

Yarruga
Użytkownik
Dołączył: 2015-03-22
Liczba postów: 3
Windows 7Chrome 41.0.2272.101

Odp: Rekrutacja na pomocnika DodekXDDD

Pomocnik
Moje imię to Dominik (tak jak kolega dodek)
wiek: 13 lat
mój opis :
Uprawiam kolarstwo szosowe oraz górskie.Jest to moją pasją. Potrafię gotować , oraz dobrze gram w piłkę ręczną . Zainteresowałem się grą minecraft kiedy miałem 10 lat . Gram już dobre 3 lata . Gra dalej mi się nie znudziła ponieważ jest w niej wiele opcji , np : mogę zaplanować swój dom marzeń , lub pobawić się w typowy survival. Bardzo chciałbym zostać pomocnikiem , ponieważ ranga budowniczy jest już zajęta , a bardzo lubię budować .
Najbardziej lubię w sobie to że jestem uparty i walczę do końca (oczywiście nie chcę się przechwalać )
Nienawidzę w sobie tego że często wiem że mógłbym zrobić coś lepiej .
Kocham kolarstwo i minecrafta .
Nienawidzę ludzi którzy często kłamią i udają osobę którą nie są .
Kiedy poznam nową osobę chętnie ją poznaję i dowiaduję się o niej różnych rzeczy .
  Nie przeklinam , ponieważ jest to wykazanie słabości oraz kompletnego idiotyzmu , ponadto nie jest to mi potrzebne w życiu . Zamiast przeklinać swoją agresję najlepiej jest wyładować w sporcie .

Mój nick to Yarruga.
Nie posiadam konta premium.
Na waszych serwerach od ostatniego czasu gram często .
Pomocnikiem chcę zostać dlatego , aby pomóc w budowie serwera , oraz innym graczom jak i również administratorom .
Pomocnikiem chcę zostać także dlatego że uwielbiam budować a ranga budowniczy jest już zajęta .
pomocnik- osoba , pomagająca całemu serwerowi od gracza  przez administratora aż do właściciela .
Zmierzam do rangi budowniczy , kiedy się zwolni . [dblpt]D
Z decyzją administratora zgadzam się zawsze , chyba że miałoby to zaszkodzić graczom.
Według mnie każdy zasługuję na swoją rangę, ponieważ dobrze wypełnia swoją rolę .
Na awans według mnie zasługuje DarkAngle6 , ponieważ zawsze jest pomocna i często gra na serwerze .
Moją rangą jest gracz.
Nigdy nie miałem bana na serwerze.
Nie dostałem bana na żadnym serwerze (nie mówię tego żeby się wam przypodobać tylko mówię prawdę )
Administracja serwera :
1. Operatorzy : DarkAngle6 i jednego nicku nie pamiętam [dblpt](
2.kidadmin:patryko160
3.admin : Misix12 i Wiki
4. HeadAdmin : Voltaire_PL
5 Właściciel : Mr_KsenoN
W minecrafta zagrałem przez kolegów.
Do dalszej gry motywują mnie coraz to nowsze możliwości.
W minecrafta gram od 3 lat .
Na serwerze pomogłem DarkAngle6 , kiedy to kopalnia była niezabezpieczona .
Na serwerze nie używam wulgarnych słów .
Średnio przed komputerem (w moim przypadku laptopem ) spędzam 3 h .
Nie posiadam Ts3 .
Nie mam możliwości dofinansować serwer, ponieważ nie mam pieniędzy .
Chciałbym abyście mnie wybrali ponieważ jestem zaangażowany w życie serwera , mam duże doświadczenie i znam komendy . [dblpt])

Kontakt:
Skype: dominik.borak
email: dominik.borak@vp.pl

Offline

#3 2015-03-26 14:44:42

DodekXDDD
Użytkownik
Dołączył: 2015-03-21
Liczba postów: 2
Windows 7Firefox 36.0

Odp: Rekrutacja na pomocnika DodekXDDD

Może któryś z Adminów sprawdzi? -.-

Offline

#4 2015-03-27 15:20:00

Mr_KsenoN
Administrator
Dołączył: 2015-02-06
Liczba postów: 17
Windows 7Opera 12.14

Odp: Rekrutacja na pomocnika DodekXDDD

na nie ------

Offline

Użytkowników czytających ten temat: 0, gości: 1
[Bot] ClaudeBot

Stopka

Forum oparte na FluxBB

Darmowe Forum
mdp-km - pitak - polskiprl - vmzk-podmiejska - btm