Forever
[url=http://www.mclista.pl/5233][img]http://www.mclista.pl/pliki/5233/4.png[/img][/url]

Nie jesteś zalogowany na forum.

#1 2015-03-22 21:27:09

Yarruga
Użytkownik
Dołączył: 2015-03-22
Liczba postów: 3
Windows 7Chrome 41.0.2272.101

Rekrutacja na pomocnika serwera .

Pomocnik
Moje imię to Dominik (tak jak kolega dodek)
wiek: 13 lat
mój opis :
Uprawiam kolarstwo szosowe oraz górskie.Jest to moją pasją. Potrafię gotować , oraz dobrze gram w piłkę ręczną . Zainteresowałem się grą minecraft kiedy miałem 10 lat . Gram już dobre 3 lata . Gra dalej mi się nie znudziła ponieważ jest w niej wiele opcji , np : mogę zaplanować swój dom marzeń , lub pobawić się w typowy survival. Bardzo chciałbym zostać pomocnikiem , ponieważ ranga budowniczy jest już zajęta , a bardzo lubię budować .
Najbardziej lubię w sobie to że jestem uparty i walczę do końca (oczywiście nie chcę się przechwalać )
Nienawidzę w sobie tego że często wiem że mógłbym zrobić coś lepiej .
Kocham kolarstwo i minecrafta .
Nienawidzę ludzi którzy często kłamią i udają osobę którą nie są .
Kiedy poznam nową osobę chętnie ją poznaję i dowiaduję się o niej różnych rzeczy .
  Nie przeklinam , ponieważ jest to wykazanie słabości oraz kompletnego idiotyzmu , ponadto nie jest to mi potrzebne w życiu . Zamiast przeklinać swoją agresję najlepiej jest wyładować w sporcie .
Mój nick to Yarruga.
Nie posiadam konta premium.
Na waszych serwerach od ostatniego czasu gram często .
Pomocnikiem chcę zostać dlatego , aby pomóc w budowie serwera , oraz innym graczom jak i również administratorom .
Pomocnikiem chcę zostać także dlatego że uwielbiam budować a ranga budowniczy jest już zajęta .
pomocnik- osoba , pomagająca całemu serwerowi od gracza  przez administratora aż do właściciela .
Zmierzam do rangi budowniczy , kiedy się zwolni . [dblpt]D
Z decyzją administratora zgadzam się zawsze , chyba że miałoby to zaszkodzić graczom.
Według mnie każdy zasługuję na swoją rangę, ponieważ dobrze wypełnia swoją rolę .
Na awans według mnie zasługuje DarkAngle6 , ponieważ zawsze jest pomocna i często gra na serwerze .
Moją rangą jest gracz.
Nigdy nie miałem bana na serwerze.
Nie dostałem bana na żadnym serwerze (nie mówię tego żeby się wam przypodobać tylko mówię prawdę )
Administracja serwera :
1. Operatorzy : BlackAngle6
2.kidadmin:patryko160
3.admin :Wiki
4. HeadAdmin : Voltaire_PL
5 Właściciel : Mr_KsenoN
6 Budowniczy:Qwirtin
W minecrafta zagrałem przez kolegów.
Do dalszej gry motywują mnie coraz to nowsze możliwości.
W minecrafta gram od 3 lat .
Na serwerze pomogłem BlackAngle6 , kiedy to kopalnia była niezabezpieczona .
Na serwerze nie używam wulgarnych słów .
Średnio przed komputerem (w moim przypadku laptopem ) spędzam 3 h .
Nie posiadam Ts3 .
Nie mam możliwości dofinansować serwer, ponieważ nie mam pieniędzy .
Chciałbym abyście mnie wybrali ponieważ jestem zaangażowany w życie serwera , mam duże doświadczenie i znam komendy .
Kontakt:
Skype: dominik.borak
email: dominik.borak@vp.pl

Ostatnio edytowany przez Yarruga (2015-03-22 21:35:16)

Offline

#2 2015-03-24 14:14:36

Mr_KsenoN
Administrator
Dołączył: 2015-02-06
Liczba postów: 17
Windows 7Firefox 36.0

Odp: Rekrutacja na pomocnika serwera .

na nie +

Offline

Użytkowników czytających ten temat: 0, gości: 1
[Bot] ClaudeBot

Stopka

Forum oparte na FluxBB

Darmowe Forum
btm - vmzk-podmiejska - replay - mdp-km - pomocdlaklas1