Forever
[url=http://www.mclista.pl/5233][img]http://www.mclista.pl/pliki/5233/4.png[/img][/url]

Nie jesteś zalogowany na forum.

#1 2015-03-30 13:54:33

Spectuss
Użytkownik
Dołączył: 2015-03-29
Liczba postów: 2
Windows VistaChrome 41.0.2272.101

Na Pomocnika

Na Pomocnika
Imię:Michal
Nazwisko:Krzysiak
Wiek [minimum 13+]:Rocznik 2001
Opisz siebie [minimum 6 zdań, bez nich podanie jest oceniane na minus]:Mieszkam w Anglii przez co zaniedbalem moj jezyk polski ale dobrze komunikuje sie z zagranicznymi i polskimi graczmi. Mam wielkie doswiadczenie - bylem adminem na ponad 5 serwerach. Jestem mily i pracowity. Ladnie buduje i dobrze sie bije w grze. Mam od 15-40 fps, a mam 4 gb ramu spoko grafike i perfekcyjny internet. Jestem jeszcze przed mutacja. Jestem cichy gdy rozmawiam ale ozywiony gdy pisze, jestem bardzo dobrze wychowana osoba.
Co lubisz w sobie najbardziej?: Najbardziej cenie sobie moja cierpliwosc i zapal do pracy.
Czego nie lubisz w sobie najbardziej?: Nie lubie w sobie mojego wygladu ale nie o to wam chodzi. Przeszkadza mi to ze gdy rozmawiam mam wielkie glosy w tle.
Co lubisz robić najbardziej?: Bardzo lubie budowac walczyc myslec i szukac.
Czego nienawidzisz robić?: Nie nawidze robic tego czego nie potrafie i pracowac dla kogos nie madrego.
Jak zachowujesz się w stosunku do nowo poznanych ludzi? Gdy poznam kogos z ogolu jestem zabawny, przyjazny i chetnie pomagam, lecz gdy poznam kogos z nie odpowiednim dobiorem slow (kogos nie milego) jestem cierpliwy i mily - staram mu sie pomuc cierpliwoscia.
Czy używasz na co dzień wulgarnych słów?: Nie, stanowczo nie chociaz mieszkam w takim otoczeniu (miasto).
Nick w grze: Spectuss.
Czy posiadasz konto Premium: Tak.
Ile grasz na Naszych serwerach?: Serwerze forever craft gram od 3 dni.
Dlaczego chcesz zostać Pomocnikiem? [conajmniej 5 zdań]: Chce zostac pomocnikiem bo, pomaganie innym to jest moje hobby. Bardzo dlugo poluje na taka pozycje. Mam wielkie doswiadczenie w byciu administratorem, uwazam ze to jest cos wielkiego dla mnie i szansa do poznania wielu nowych osob. Mam talent do takich prac, bardzo chce pomoc w rozbudowaniu serwera i opiekowaniu sie jego urzytkownikami.
Co rozumiesz poprzez słowo [Pomocnik]?: Przez slowo pomocnik rozumiem osobe ktora powinna miec dobra pomysly i byc zaradna aby moc pomoc administracji zarowno jak i graczom.
Do jakiej rangi zmierzasz?: Zmierzam do rangi budowniczego albo policjanta/opiekuna.
Co robisz, jeżeli nie zgadzasz się z decyzją wyższego rangą administratora?:Szczerze? Szczerze to probuje albo wytlumaczyc mu moja opcje a jezeli on woli tak jak on chce i nie chce pomocy to zajmuje sie swoimi sprawami.
Kto według Ciebie nie zasługuje na obecnie posiadaną rangę? Dlaczego?: Dla mnie osoby wulgarne i nie wychowane nie powinny pelnic takiej roli.
Kto według Ciebie zasługuje na awans? Dlaczego:? Osoby ktore sobie na to zasluzyly robiac cos wielkiego i pozytecznego.
Twoja obecna ranga na serwerze: Gracz.
Czy kiedykolwiek miałeś bana na serwerze,:? Tak na serwerach typu hardcore za smierc i tez za rozmowe o innym serwerze albo poswiecilem inny serwer (reklamowalem na nim inny serwer bedac pewnym ze dostane bana) dla zareklamowania serwera na ktorym bylem administratorem.
Wymień Administrację serwera
1Moderator:
2KidAdmin:
3Admin:Wika
4HeadAdmin: Voltarie_PL
5Wlascicel:Ksenon
Inne Narazie tylko tyle osob poznalem.
Dlaczego zagrałeś w Minecraft'a?: W minecrafta gram od 3 lat, kolega pokazal mi go gdy mialem 11 lat.
Co motywuje Cię do dalszej gry?: Do dalszej gry motywuje mnie opcja poznawania nowych osob.
Podaj wersję Minecrafta od której grasz: Nie pamietam jaka to byla wersja ale to byla jeszcze alpha. Jeszcze nawet nie bylo motyki [dblpt]D
Od kiedy grasz w Minecrafta: Od 3 lat.
Czy pomagasz na serwerze? Jeśli tak, to w jaki sposób: Pomaganie jest moja pasja, bardzo lubie doradzac i pomagac w budowaniu.
Czy używasz na serwerze wulgarnych słów?:Nie, nigdy.
Ile spędzasz dziennie czasu przed komputerem?: Hmm... Nie wiem czy to dobrze ale gram dziennie ponad 5 godzin. Ale chyba to sie zmieni.
Czy posiadasz TeamSpeak3?: Nie ale moge od zaraz pobrac, lecz komputer stoi w salonie i mam glosy w tle.
Jeżeli masz TeamSpeak3, czy korzystasz z niego?: Mialem teamspeak i uwazam ze jest to wynalazek !
Jaki masz nick na TS3?: Spectuss
Czy masz możliwość wspomóc serwer finansowo, jeśli tak to w jaki sposób - SMS, przelew, paypal, btc?: Nie narazie chyba nie.
Dlaczego mamy wybrać akurat Ciebie?: Jest to moja pasja i mam ogromny zapal do pomocy.
Kontakt Skype facebook
GG:
SKYPE[obowiązkowe]: Michal Krzysiak / kisiowaty
TS:
FORUM:Spectuss
E-MAIL:lampa666@onet.pl

Ostatnio edytowany przez Spectuss (2015-03-30 13:58:27)

Offline

#2 2015-04-17 12:57:05

Mr_KsenoN
Administrator
Dołączył: 2015-02-06
Liczba postów: 17
Windows 7Firefox 37.0

Odp: Na Pomocnika

Jestem na tak ciekawe podanie [sred]) zgloś sie na server po range

Offline

Użytkowników czytających ten temat: 0, gości: 1
[Bot] ClaudeBot

Stopka

Forum oparte na FluxBB

Darmowe Forum
mdp-km - polskiprl - pomocdlaklas1 - replay - polskiserwersluzbratunkowych