Forever
[url=http://www.mclista.pl/5233][img]http://www.mclista.pl/pliki/5233/4.png[/img][/url]

Nie jesteś zalogowany na forum.

#1 2015-06-20 09:39:19

mudzyn55555
Użytkownik
Dołączył: 2015-06-20
Liczba postów: 1
Windows 8.1Chrome 43.0.2357.124

na pomocnika

Na Pomocnika
Imię:Mateusz
Nazwisko:Krzysiak
Wiek [minimum 13+]:Rocznik 2001
Opisz siebie [minimum 6 zdań, bez nich podanie jest oceniane na minus]:Mieszkam w Polsce .Dobrze dogaduje sie z graczami. Mam wielkie doswiadczenie - bylem adminem na ponad 3 serwerach. Jestem mily i pracowity. Ladnie buduje i dobrze sie bije w grze. Mam od 15-60 fps, a mam 7 gb ramu spoko grafike i perfekcyjny internet. Jestem jeszcze przed mutacja. Jestem cichy gdy rozmawiam ale ozywiony gdy pisze.
Co lubisz w sobie najbardziej?: Najbardziej cenie sobie moja pracownitosc i zapal do pracy.
Czego nie lubisz w sobie najbardziej?: Nie lubie w sobie mojego wygladu ale nie o to wam chodzi. Przeszkadza mi to ze gdy rozmawiam to mam troche dziwny głos,ale jest ok.
Co lubisz robić najbardziej?: Bardzo lubie budowac walczyc myslec i szukac.
Czego nienawidzisz robić?: Nie nawidze robic tego czego nie potrafie i pracowac dla kogos nie madrego.
Jak zachowujesz się w stosunku do nowo poznanych ludzi? Gdy poznam kogos z ogolu jestem zabawny, przyjazny i chetnie pomagam, lecz gdy poznam kogos nie mądrego to staram sie mu pomóc.
Czy używasz na co dzień wulgarnych słów?: Nie, stanowczo nie.
Nick w grze: mudzyn55555.
Czy posiadasz konto Premium: nie.
Ile grasz na Naszych serwerach?: Serwerze forever craft gram od 7 dni.
Dlaczego chcesz zostać Pomocnikiem? [conajmniej 5 zdań]: Chce zostac pomocnikiem bo, pomaganie innym to jest moje hobby. Bardzo dlugo poluje na taka pozycje. Mam wielkie doswiadczenie w byciu administratorem, uwazam ze to jest cos wielkiego dla mnie i szansa do poznania wielu nowych osob. Mam talent do takich prac, bardzo chce pomoc w rozbudowaniu serwera i opiekowaniu sie jego urzytkownikami.
Co rozumiesz poprzez słowo [Pomocnik]?: Przez slowo pomocnik rozumiem osobe ktora powinna byc miła i pomagac graczom oraz administracji(gdy jest taka potrzeba)
Do jakiej rangi zmierzasz?: Zmierzam do rangi modratora.
Co robisz, jeżeli nie zgadzasz się z decyzją wyższego rangą administratora?:Szczerze? Szczerze to probuje  wytlumaczyc mu moja opcje a jezeli on woli tak jak on chce i nie chce pomocy to zajmuje sie swoimi sprawami.
Kto według Ciebie nie zasługuje na obecnie posiadaną rangę? Dlaczego?: Dla mnie osoby wulgarne i nie wychowane oraz nie ogarnięte nie powniny pełnic takiej roli.
Kto według Ciebie zasługuje na awans? Dlaczego:? Osoby ktore sobie na to zasluzyly robiac cos wielkiego i pozytecznego.
Twoja obecna ranga na serwerze: Gracz.
Czy kiedykolwiek miałeś bana na serwerze,:? nie
Wymień Administrację serwera
1Moderator:-
2KidAdmin:-
3Admin:pit_777
4HeadAdmin: xxxpokexxx
5Wlascicel:woxustv
Inne Narazie tylko tyle osob poznalem.
Dlaczego zagrałeś w Minecraft'a?: W minecrafta gram od 3 lat, kolega pokazal mi go gdy mialem 11 lat.
Co motywuje Cię do dalszej gry?: Do dalszej gry motywuje mnie opcja poznawania nowych osob.
Podaj wersję Minecrafta od której grasz: Nie pamietam jaka to byla wersja ale to byla jeszcze alpha. Jeszcze nawet nie bylo motyki [dblpt]D
Od kiedy grasz w Minecrafta: Od 3 lat.
Czy pomagasz na serwerze? Jeśli tak, to w jaki sposób: Pomaganie jest moja pasja, bardzo lubie doradzac i pomagac w budowaniu.
Czy używasz na serwerze wulgarnych słów?:Nie, nigdy.
Ile spędzasz dziennie czasu przed komputerem?: Hmm... Nie wiem czy to dobrze ale gram dziennie ponad 5 godzin. Ale chyba to sie zmieni.
Czy posiadasz TeamSpeak3?: Nie ale moge od zaraz pobrac, lecz komputer stoi w salonie i mam glosy w tle.
Jeżeli masz TeamSpeak3, czy korzystasz z niego?: narazie nie mam wiec nie korzystam
Jaki masz nick na TS3?: -
Czy masz możliwość wspomóc serwer finansowo, jeśli tak to w jaki sposób - SMS, przelew, paypal, btc?: Nie narazie chyba nie.
Dlaczego mamy wybrać akurat Ciebie?: Jest to moja pasja i mam ogromny zapal do pomocy.
Kontakt Skype facebook
GG:
SKYPE[obowiązkowe]: mudzyn55555
TS:
FORUM:mudzyn55555
E-MAIL:muciu55555@wp.pl

Offline

Użytkowników czytających ten temat: 0, gości: 1
[Bot] ClaudeBot

Stopka

Forum oparte na FluxBB

Darmowe Forum
pitak - btm - mdp-km - skic - polskiserwersluzbratunkowych