Forever
[url=http://www.mclista.pl/5233][img]http://www.mclista.pl/pliki/5233/4.png[/img][/url]

Nie jesteś zalogowany na forum.

#1 2015-06-24 17:58:22

majw00
Użytkownik
Dołączył: 2015-06-24
Liczba postów: 1
Windows XPChrome 43.0.2357.130

Podanie na Pomocnika. (Majw00)

Imię:Weronika

Nazwisko:Maj

Wiek [minimum 13+]:13.5

Opisz siebie [minimum 6 zdań, bez nich podanie jest oceniane na minus]:1.Jestem koleżeńska i Kreatywna. 2.Bardzo lubię grać w minecrafta. 3.Trenuję Piłkę nożną oraz Karate. 4.Na serwerach dużo graczy mnie zna szczególnie z serwerów Frakcyjnych i PvP. 5.Jestem stanowcza i miła wobec graczy.

Co lubisz w sobie najbardziej?: Tak szczerze to najbardziej podoba się mi mój kolor włosów: Jestem szatynką.

Czego nie lubisz w sobie najbardziej?:Nie mam zdania.

Co lubisz robić najbardziej?:Wolny czas spędzić na dworze z kolegami lub przy komputerze.

Czego nienawidzisz robić?:Czytać książek, zupy owocowej i pomidorowej. XD

Jak zachowujesz się w stosunku do nowo poznanych ludzi? Zachowuję się normalnie,lubię poznawać nowych ludzi i chętnie z nimi gadać.

Czy używasz na co dzień wulgarnych słów?:Czasami.

Postać w grze, na serwerze
Nick w grze: Majw00

Czy posiadasz konto Premium: Nie,zamierzam kupić na konto MajW

Ile grasz na Naszych serwerach?: około 6 dni i serwer mi przypadł do gustu.

Dlaczego chcesz zostać Pomocnikiem? [conajmniej 5 zdań]: Chcę pomagać innym graczom oraz Administracji.Chcę chronić serwer przed Cheaterami i wulgaryzmem oraz chce serwer rozwinąć ,żeby był popularny.

Co rozumiesz poprzez słowo [Pomocnik]?: Pomoc w serwerze.

Do jakiej rangi zmierzasz?: Teraz aktualnie do Pomocnika. A w przyszłości o jak najlepszą i zostać zastępcą serwera.

Co robisz, jeżeli nie zgadzasz się z decyzją wyższego rangą administratora?:Tak szczerze to nie wiem nie zastanawiałam się nad tym.

Kto według Ciebie nie zasługuje na obecnie posiadaną rangę? Dlaczego?: Nie wiem. Nie znam graczy za dobrze.

Kto według Ciebie zasługuje na awans? Dlaczego:? Szczerze to nie wiem każdy napisał jak najlepiej może.

Twoja obecna ranga na serwerze:Mieszkaniec

Czy kiedykolwiek miałeś bana na serwerze,:? Nie.

Czy kiedykolwiek dostałeś bana na jakimś innym serwerze MC, jeśli tak to za co, czy uważasz tego bana za sprawiedliwy? :raz bo była Administracja nie ogarnięta i dzieci z wiekiem 8 lat.

Wymień Administrację serwera
1Moderator:
2KidAdmin:
3Admin:
4HeadAdmin:WoXus
5Wlascicel: xXxPokexXx

Inne
Dlaczego zagrałeś w Minecraft'a?: Na początku gra mi się nie podobała ale gdy zaczekam częściej w nią grać spodobała mi się.

Co motywuje Cię do dalszej gry?:gracze. Bardzo lubię poznawać nowych graczy i z nimi grać.

Podaj wersję Minecrafta od której grasz: Gram na wersji 1.7.5

Od kiedy grasz w Minecrafta:od 8 roku życia.

Czy pomagasz na serwerze? Jeśli tak, to w jaki sposób: Chronię serwer przed wulgaryzmem , Cheatami (czitami) i rozwijam.

Czy używasz na serwerze wulgarnych słów?:Czasami.

Ile spędzasz dziennie czasu przed komputerem?:3 godziny.

Czy posiadasz TeamSpeak3?:Posiadam.

Jeżeli masz TeamSpeak3, czy korzystasz z niego?:Tak korzystam.

Jaki masz nick na TS3?: MajW

Czy masz możliwość wspomóc serwer finansowo, jeśli tak to w jaki sposób - SMS, przelew, paypal, btc?: Niestety nie mam takieg możliwości.

Dlaczego mamy wybrać akurat Ciebie?: Bardzo jestem zaangażowana w serwer na którym mam rangę. Wspieram go od początku do samego końca.

Kontakt
GG:Mam. Jak będzie bardzo potrzebny podam.
SKYPE[obowiązkowe]: Majw00
TS:MajW
FORUM:
E-MAIL:majw2002@wp.pl

Ostatnio edytowany przez majw00 (2015-06-24 18:03:36)

Offline

Użytkowników czytających ten temat: 0, gości: 1
[Bot] ClaudeBot

Stopka

Forum oparte na FluxBB

Darmowe Forum
victoriawieruszow - traktortest - fire-lands - lowhard - bcraft