Forever
[url=http://www.mclista.pl/5233][img]http://www.mclista.pl/pliki/5233/4.png[/img][/url]

Nie jesteś zalogowany na forum.

#1 2015-07-08 10:24:16

popopopo
Użytkownik
Dołączył: 2015-07-08
Liczba postów: 1
Windows 7Firefox 39.0

Podaniena pomocnika :)

Podanie na Pomocnika
Imię:Wojciech
Nazwisko:Oleksy
Wiek [minimum 13+]:14 + (11 lipca urodziny 15 )
Opisz siebie [minimum 6 zdań, bez nich podanie jest oceniane na minus]:Jestem koleżeński wobec graczy kolegów. Gram już trochę w minecraft (około 2 lat ) i interesuje się grą. Gram przeważnie w godzinach 8:00-10:00 albo 15:45 do 17:00 może się zmienić mieszkam w mieście lubię grać w piłkę nożna. Oprócz tego pracuje [dblpt]). Mam na kilku serwerach admina miałem u verteza pomocnika ale zrezygnowałem. Nie jestem egoista i nie obrażam ludzi na czacie gry [dblpt]).
Co lubisz w sobie najbardziej?:Jak napisałem ^^ nie jestem egoista.
Czego nie lubisz w sobie najbardziej?: Lenistwa
Co lubisz robić najbardziej?: grać w gry
Czego nienawidzisz robić?: pracować ....
Jak zachowujesz się w stosunku do nowo poznanych ludzi? nie obrażam ich jestem ich kolega i tyle zostanie [dblpt])
Czy używasz na co dzień wulgarnych słów?: czasami zdarza się

Postać w grze, na serwerze
Nick w grze: popopopo
Czy posiadasz konto Premium:Nie
Ile grasz na Naszych serwerach?:około 5 dni temu wbiłem mało wbija u was ludzi mogę zrobić reklame
Dlaczego chcesz zostać Pomocnikiem? [conajmniej 5 zdań]:Nie lubie serwerów gdzie dużo gra ludzi ciaglę proszą o rangi itemy itp.. a na małych nie tyle co tam [dblpt]). Chce pomagać graczom i wam rozbudowaniu serwera. Znudziły mi się już tryby gry survival itp teraz wole pomagać. Nie chce oszukiwać ludzi graczy jako pomocnik. A za wszelką cenę chce ukarać oszustów cheaterów itp [dblpt])
Co rozumiesz poprzez słowo [Pomocnik]?: osoba która pomaga graczom adminom i nie ma nie chce mi się 
Do jakiej rangi zmierzasz?: pomocnik na razie jak się sprawdzę to możecie dać awans ale nie musicie.
Co robisz, jeżeli nie zgadzasz się z decyzją wyższego rangą administratora?:Szczerze? mówię jak uważam jeżeli żle mówię to mogłem się pomylić ale nie chciałbym żeby do czegoś takiego doszło
Kto według Ciebie nie zasługuje na obecnie posiadaną rangę? Dlaczego?: Jeszcze nie wiem byłem kilka razy i mało adminów wbijało albo robotnik 45424242020 nie odpowiadał
Kto według Ciebie zasługuje na awans? Dlaczego:? jeszcze nie wiem mało kto wbija
Twoja obecna ranga na serwerze: mieszkaniec
Czy kiedykolwiek miałeś bana na serwerze,:? nie
Czy kiedykolwiek dostałeś bana na jakimś innym serwerze MC, jeśli tak to za co, czy uważasz tego bana za sprawiedliwy? miałem za reklame innych serwerów ale nigdy za cheaty
Wymień Administrację serwera
1Moderator: BlackAngel6
2KidAdmin: Patryko160
3Admin: Misix12
4HeadAdmin: Voltaire_PL
5Wlascicel: Mr_KsenoN
chyba aktualna
Inne
Dlaczego zagrałeś w Minecraft'a?: chciałem zagrać jakaś nową grę
Co motywuje Cię do dalszej gry?:  pomoc graczom + znajomości
Podaj wersję Minecrafta od której grasz: 1
Od kiedy grasz w Minecrafta: 2 lata gram już około
Czy pomagasz na serwerze? Jeśli tak, to w jaki sposób: tak pisze komendy jak któryś admin nie wie i odpowiadam czasami za admina
Czy używasz na serwerze wulgarnych słów?: nie
Ile spędzasz dziennie czasu przed komputerem?: 1h do 6 gdzieś tak
Czy posiadasz TeamSpeak3?:nie
Jeżeli masz TeamSpeak3, czy korzystasz z niego?:nie
Jaki masz nick na TS3?:nie mam
Czy masz możliwość wspomóc serwer finansowo, jeśli tak to w jaki sposób - SMS, przelew, paypal, btc?:moze pod koniec miesiąca mógłbym wpomóc
Dlaczego mamy wybrać akurat Ciebie?:Możecie dać mnie na próbe jeżeli się nie sprawdze to ban perm [dblpt])


Kontakt
GG:
SKYPE[obowiązkowe]:Andzejowski (wojciech oleksy) czerwone auto

Proszę o rozpatrzenie podanie [dblpt])

Offline

Użytkowników czytających ten temat: 0, gości: 1
[Bot] ClaudeBot

Stopka

Forum oparte na FluxBB

Darmowe Forum
betterlifegame - bcraft - fire-lands - nikonactionex - traktortest